GAZİANTEP NURDAĞI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Değerler Eğitimi Konferansı

Değerler Eğitimi Konferansı

17 Nisan 2015 Cuma günü saat 14:00 ‘de Kullar Konferans Salonunda Değerler Eğitimi Konferansı verildi. Konferansa Sayın Kaymakamımız Seyfullah ORDUERİ, Belediye Başkan Vekili Ekrem ŞENTÜRK, Garnizon Komutanı Binbaşı Osman SAYGILI, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa YILDIRIM, Dire amirleri, Sivil Toplum Kuruluşları, Muhtarlar, öğrenci, öğretmen ve halk katıldı. Bu konferansta Değerler Eğitimi Kapsamında “Sorumluluklarını Bilen,  Dürüst ve Güvenilir İnsan Olmak” teması işlendi. Konferans, saygı duruşu bulunulması ve ardından İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa YILDIRIM yaptı.

YILDIRIM konuşmasında: “Kültürümüzün vazgeçilmez değerlerinden olan sorumluluk, doğruluk ve güvenilirlik değerlerine sahip çıkmalı ve hayatımızda bunları yerine getirerek yaşamalıyız” ,dedi. Geleceğimizin teminatı sevgili gençlerimize milletimizin değerlerini tanıması, anlaması ve özümsemesi için yapılan bu programlara katkıda bulunan herkese, kamu kuruluşlarına, atanmış ve seçilmişlere, davete icabet eden Kilis 7 Aralık Üniversitesi öğretim görevlisi Doç.Dr. Mehmet EROL Beye, Belediye Başkanımıza ve İlçe Kaymakamımıza teşekkür ederek, katılımcıları sevgi ve saygıyla selamladı. Nurdağı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Mihriban Ataş “Sorumluluk ve Güvenilirlik” adlı şiiri ve Nurdağı Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencisi Özge Yılmaz “Doğruluk hazinedir” adlı şiiri okudu. İki öğrencinin şiir okumasından sonra Kilis 7 Aralık Üniversitesi öğretim görevlisi Doç.Dr. Mehmet EROL konferansını verdi. 

 

 

 

 


Atatürk Cad. Hükümet Konağı Kat 2 Nurdağı/GAZİANTEP - 0(342) 671 34 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.