GAZİANTEP NURDAĞI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE KAYMAKAMI ADAY ÖĞRETMENLERİ KABUL ETTİ

İLÇE KAYMAKAMI ADAY ÖĞRETMENLERİ KABUL ETTİ

    İlçe Kaymakamı Lokman DÜZGÜN Kaymakamlık Toplantı Salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü başkanlığında aday 35 öğretmeni kabul etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa YILDIRIM bakanlığımızın aday öğretmenlere Kurumları tanıtın talimatının gereği bugün İlçe Kaymakamımız ile beraberiz, eğitimcileri kabul ettiğinden dolayı teşekkür ederiz dedi ve sözü İlçe Kaymakamına bıraktı.

İlçe Kaymakamı Lokman DÜZGÜN hepiniz hoş geldiniz görevinizde başarılar dileyerek söze başladı. Önce kendini tanıttı. Akabinde öğretmenler kendini tanıttı. Kaymakam Lokman DÜZGÜN öğretmenliğin zor ama kutsal bir meslek olduğunu belirtti. Nurdağı’nın coğrafi, beşeri ve sosyal olarak iyi bir noktada olduğunu belirtti. Buradan ayrılsak dahi Nurdağı’nın hayatımızda unutulmayacak bir yeri olacağını belirtti.

Toplantıda bulunan İlçe Müftüsü Yusuf AĞBAYRAM kendini tanıttıktan sonra ilçemizdeki cami, imam, müezzin, kuran kursları hakkında bilgiler verdi. Öğretmenlere başarılar diledi. Öğretmenlerin soruları cevaplandırıldı. İlçe Kaymakamı Öğretmenlere başarılar diledi ve her türlü sorunlarınızda yanınızdayız diyerek toplantıyı bitirdi.

05-03-201805-03-201805-03-2018

Mahalle FATİH Cadde/SokakRECEP TAYYİP ERDOGAN Dış Kapı No44 NURDAĞI/GAZİANTEP - 0(342) 671 34 98 / 0(342) 671 34 65

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.