GAZİANTEP NURDAĞI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE OKURYAZARLIK SEFERBERLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI

İLÇE OKURYAZARLIK SEFERBERLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI

         Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve Kıymetli Eşleri Hanımefendi Sayın Emine ERDOĞAN himayelerinde başlatılan Okuryazarlık seferberliğinin 2. Toplantısı Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Konferans Salonunda yapıldı. Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa YILDIRIM, İlçe Yürütme Kurulu Üyeleri, Mahalle Muhtarları, HEM Müdürü Zeki GÖÇER ve okul müdürleri katıldı.

         Saygı duruşu ve Milli Marşımızın okunmasının ardından HEM Müdürü Zeki GÖÇER yapılan çalışmaları anlattı, Ardından çalışmalarla ilgili sinevizyon gösterisi yapıldı. Sonra Kürsüye gelen İlçe Müdürü Musa YILDIRIM konuşmasına başlarken İlçe Kaymakamının selamını iletti, önceden planlanmış bir toplantısı olduğu için toplantıya katılamadığını belirtti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa YILDIRIM bugün itibarıyla kursiyer sayısının 647 kişi olduğunu belirtti. Bu sorun atanmışların seçilmişlerin yani hepimizin ortak meselesidir. Hepimiz işbirliği yaptık buraya geldik. Bundan dolayı hepinizi tebrik ediyorum diyerek herkes kendini alkışlasın dedi ve alkışlattı. 30 Nisana kadar kursiyerlerin 1000’e çıkmasını istedi. Muhtarlar derneği başkanı Ali GÖĞEBAKAN ve en kıdemli Öğretmen Kenan SARIYILDIRIM’dan söz aldı. Biriniz muhtarları biriniz eğitimcileri daha gayretli çalıştıracaksınız dedi ve alkışlattı. Soru cevaptan sonra kokteyl verilmesiyle toplantı sona erdi.

12-04-201812-04-201812-04-201812-04-2018

Atatürk Cad. Hükümet Konağı Kat 2 Nurdağı/GAZİANTEP - 0(342) 671 34 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.