GAZİANTEP NURDAĞI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimizde Din Eğitimi-Öğretimi Veren Kurumlarımız Ve Öğretmenlerimizin Evrensel Sorumlulukları Konulu Söyleşi Gerçekleştirildi.

İlimizde Din Eğitimi-Öğretimi Veren Kurumlarımız Ve Öğretmenlerimizin Evrensel Sorumlulukları Konulu Söyleşi Gerçekleştirildi.

         Din Eğitimi-Öğretimi Veren Kurumlarımız Ve Öğretmenlerimizin Evrensel Sorumlulukları konulu söyleşi Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezinde gerçekleştirildi.

    Söyleşiye Eski Diyanet İşleri Başkanı Sayın Prof. Dr. Mehmet Görmez, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Ali Gür, Din Öğretimi Genel Müdürümüz Sayın Nazif Yılmaz,  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz Mete, diğer protokol üyeleri ve ilimizde imam hatip okullarında görev yapan din kültürü ve ahlak bilgisi, Arapça, meslek dersleri öğretmenleri  katıldılar.

 

        Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başlayan Söyleşide  Sayın Prof. Dr. Mehmet Görmez,  Sayın Prof. Dr. Ali Gür, Sayın Nazif Yılmaz ve  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz Mete birer konuşma gerçekleştirdiler.


Alıntı: https://gaziantep.meb.gov.tr/www/ilimizde-din-egitimi-ogretimi-veren-kurumlarimiz-ve-ogretmenlerimizin-evrensel-sorumluluklari-konulu-soylesi-gerceklestirildi/icerik/2031

 

18-12-201718-12-2017

Mahalle FATİH Cadde/SokakRECEP TAYYİP ERDOGAN Dış Kapı No44 NURDAĞI/GAZİANTEP - 0(342) 671 34 98 / 0(342) 671 34 65

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.