GAZİANTEP NURDAĞI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL GÜVENLİĞİ VE SENEBAŞI OKUL MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI

OKUL GÜVENLİĞİ VE SENEBAŞI OKUL MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı sene başı okul müdürleri toplantısı geniş bir katılımla gerçekleşti. Şehitkâmil Kültür ve Kongre Merkezi’nde yapılan toplantıya Vali Ali Yerlikaya, Vali Yardımcısı Halil Uyumaz, İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, İl jandarma Komutan Yardımcısı Albay Tahsin Saruhan, Şehitkâmil Kaymakamı Ali Dursun, Şahinbey Kaymakamı Cemalettin Yılmaz, İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mustafa Tanrıverdi ile eğitim yöneticileri ve okul müdürleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan toplantıda Vali Ali Yerlikaya uzun soluklu bir konuşma ile katılımcılara hitap etti. Vali Yerlikaya, sohbet havasında geçen konuşmasında ilimizde eğitimle ilgili önemli konulara değindi. Okul müdürlerine okul güvenliği, okul servisleri ve güvenli taşımacılık konularında tavsiyeler veren Vali Yerlikaya, 2017-2018 eğitim-öğretim yılının başarılı ve hayırlı geçmesi temennisinde bulundu.

Toplantıda İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mustafa Tanrıverdi, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Tahsin Saruhan ve İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman da okul güvenliği, güvenli servis taşımacılığı ve uyuşturucu madde bağımlılığına karşı alınması gereken önlemlerle ilgili birere sunum yaptı. 

Toplantı İl Millî Eğitim Müdürü Cengiz Mete’nin okul müdürlerine hitabı ile sona erdi.

 

https://gaziantep.meb.gov.tr/www/okul-guvenligi-ve-senebasi-okul-mudurleri-toplantisi-yapildi/icerik/1947

Atatürk Cad. Hükümet Konağı Kat 2 Nurdağı/GAZİANTEP - 0(342) 671 34 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.